Podprite evropsko državljansko pobudo za pravičen promet

ETF – Evropska federacija delavcev v transportu je 28. septembra 2015 sprožila evropsko državljansko pobudo za zagotavljanje poštene konkurence in enakega obravnavanja delavcev v različnih prometnih panogah. Cilj evropske državljanske pobude "Pravičen promet v Evropi" je odpraviti nesprejemljive poslovne prakse, ki vodijo v socialni in plačni damping. Sindikati Evropsko komisijo pozivamo, da naj zagotovi pošteno konkurenco v različnih prometnih panogah in enako obravnavanje delavcev, po načelu enakega plačila in enakih delovnih razmer, ne glede na državo izvora. V letu dni je treba zbrati en milijon podpisov, zato vas prosimo, da oddate svoj podpis, k oddaji pa povabite tudi vaše družinske člane in vaše prijatelje, starejše od 18 let.

Podporo pravičnemu prometu v Evropi lahko oddate na spletni strani

Oddaja podpore je zelo enostavna. V spletni obrazec vpišite: Enotno matično številko – EMŠO Ime in priimek Kraj rojstva Državljanstvo.

Za vašo podporo se vam zahvaljujemo!

Threesome